Przedłużanie rzęs

Komu polecamy przedłużanie rzęs?

Zabieg ten najczęściej proponowany jest osobom, którym brakuje czasu, aby rano nałożyć maskarę, jednak chcą wyglądać pięknie i zmysłowe, niekoniecznie tracąc wielu godzin na makijaż oraz ręczne pogrubianie i wydłużanie rzęs przy użyciu tuszu. To również idealna propozycja dla Kobiet, które mają naturalnie krótkie rzęsy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki przedłużania, możliwy jest do osiągnięcia niezwykle naturalny efekt. Zapewniamy, że nikt nie będzie w stanie zauważyć, że są to rzęsy sztuczne. Dzięki zabiegowi zyskacie wyrazistość i wdzięk. Oczy będą optycznie powiększone, gwarantując wyjątkowo uwodzicielskie spojrzenie.

Jak wykonywany jest zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1-1 oznacza, że każda rzęsa z osobna przyklejana jest do naturalnej. Jednocześnie pracuje się tylko nad jedną rzęsą, dlatego zabieg ten jest niezwykle pracochłonny. Używamy specjalnego kleju, który jest bezpieczny dla gałki ocznej. Efekt przedłużenia rzęs może być utrzymany przez kilka tygodni, a nawet miesięcy (w zależności od szybkości wypadania naturalnych rzęs). Doczepiane rzęsy można uzupełniać co kilkanaście dni. Metoda 1-1 jest obecnie najlepszą stosowaną w Polsce metodą przedłużania i zagęszczania rzęs. Pozwala ona na dopasowanie długości, koloru oraz grubości rzęs w zależności od preferencji Klientki.

Jak można usunąć przedłużone rzęsy?

Doklejanie rzęs jest procedurą całkowicie bezbolesną, gdyż rzęsy syntetyczne przyklejane są do rzęs naturalnych, a nie do powieki. Zabieg nie ma negatywnego wpływu na stan powiek oraz rzęs naturalnych. Jeśli zachodzi taka potrzeba sztuczne rzęsy mogą być usunięte, przy wykorzystaniu specjalnego preparatu. W takiej sytuacji niezbędna jest wizyta w salonie.

Najważniejsze informacje na temat przedłużania rzęs w Warszawskim Studiu Urody Verbena:

– zabieg jest w stu procentach bezpieczny i pozwala uzyskać zdumiewające efekty,
– doklejone rzęsy są odporne na działanie wody, płynów i łez. Można z nimi swobodnie ćwiczyć, biegać i pływać.
– dostępność rzęs w kilku kolorach, dzięki czemu nie trzeba nakładać na nie codziennie tuszu,
– długie i gęste rzęsy sprawią, że Twoje spojrzenie będzie ekscytujące i niepowtarzalne.