Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczeni na dużej głębokości, czego rezultatem jest – zauważalna w widocznym sposób – skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosów, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórędo wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalnie, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikają.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej

Efekty:

– oczyszczenie skóry
– ujędrnienie tkanek(mikro masaż)
– leczenie trądziku
– usuwanie martwych komórek, zaskórników
– stymulacja metabolizmu komórek
– efekt rozjaśnienia skóry