Nasze salony

Świadczymy usługi kosmetyczne oraz z zakresu medycyny estetycznej w nowoczesnych salonach urody na terenie Warszawy. Salon urody na Woli oraz na Ursynowie oferują szeroki zakres usług z wykorzystaniem innowacyjnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz pod okiem dyplomowanych kosmetyczek.

Obiekty zostały urządzone z myślą o komforcie naszych Klientów. Jasne wnętrza, przyjemne oświetlenie oraz wygodne fotele i leżanki zapewniają wysoki poziom komfortu podczas przeprowadzanych zabiegów. Zadbałyśmy również o design wnętrz, pragnąc zapewnić przyjemne doznania estetyczne podczas czynności pielęgnacyjnych. Troszczymy się o wysoki poziom czystości pomieszczeń oraz sprzętu. Zabiegamy o to, by nasze placówki stały się miejscem, do którego Klienci będą z chęcią wracać w poszukiwaniu specjalistycznej pomocy oraz chwil relaksu.

Gabinet Wola

Salon urody na Woli mieści się w spokojnej, biznesowej lokalizacji. W niewielkiej odległości znajduje się stacja kolei lekkiej oraz przystanek autobusowy zapewniając łatwy dojazd osobom korzystającym z komunikacji miejskiej. Przystanek, na którym się wysiada to Fort Wola. Można do niego dojechać tramwajem 26,10,11 i autobusem 105,197,184,194,743,716. W pobliżu znajdują się również miejsca postojowe dla pojazdów, dzięki czemu nasi zmotoryzowani Klienci mogą pozostawić swój pojazd niedaleko gabinetu na czas wykonywania zabiegu.

Gabinet Ursynów

W pobliżu salonu urody na warszawskim Ursynowie znajdują się miejsca postojowe, z których mogą skorzystać osoby zmotoryzowane na czas wykonywania zabiegu. Nieopodal gabinetu mieści się wielkopowierzchniowy market z przestronnym parkingiem. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dotrzeć do gabinetu metrem (stacja Kabaty) oraz autobusem (166, 179, N34). Przystanki oddalone są od gabinetu o około 300 metrów.