Peeling migdałowy

Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco-regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony jest dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Peeling migdałowy jest jedynym peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Umożliwia wykonywanie zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienie skóry na słońce i wystąpienie przebarwień u osób z wysokim fototypem. Właściwości kwasu migdałowego i doskonała tolerancja przez osoby z cerą wrażliwą umożliwiają wykonywanie zabiegu u osób nietolerujących zabiegów przy użyciu innych kwasów.

Peeling migdałowy może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając foto-starzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mnie wrażliwa na promieniowaniu UV.

Składniki aktywne:kwas migdałowy 40%, kwas laktobinowy, R.F.Actic Complex, MMPs – Inhibitor, MPF factor, substancje regenerujące i bioprotekcyjne

Wskazania:

– przebarwienia, zaburzenia barwnikowe
– starzenie i foto-starzenie skóry
– trądzik pospolity, grudkowo-kostkowy
– skóra łojotokowa
– rewitalizacja skóry

Efekt:

– skóra odmłodzona, ujędrniona, elastyczna, wygładzona
– opalenizna równomierna, świetlista, szybsza stymulacja opalenizny